Kargo Sabitleme Çubuğu

Kelebek Yük Çubukları

 

Kelebek Yük Çubuğu”, kendisine bağlı büyük metal çemberler olması dışında bir Kargo Sabitleme Çubuğu veya Yük Çubuğunun sahip olduğu her şeydir. Bu kasnaklar, kargo çubuğunun kapsama alanını arttırır ve yük kaymasına karşı daha da fazla koruma sağlar. Kasnaklar tercihinize göre kaynaklanabilir veya cıvatalanabilir. Cıvatalı kasnaklar, depolama amacıyla çıkarılabilir. Çemberler, kargo çubuklarından veya yükleme Çubuklarından herhangi birine eklenebilir.

Kelebek Yük Çubukları”, taşıma sırasında yük kaymasına yatkın olan büyük kutular için özel olarak tasarlanmıştır. Bu çubukların büyük dikdörtgen şekli, normal kargo barlarının güvenli bir şekilde idare edemeyeceği şeyleri daha rahat koruyabilmektedir. Kasnaklı kargo çubuklarının bazıları cıvatalı olduğundan, kasnakların uygun şekilde sabitlendiğinden emin olmak önemlidir.

Kasnaklı kargo çubukları genellikle ağır kutuları ve diğer nesneleri taşımakta kullanılır, bu nedenle cıvataların uygun şekilde sabitlenmemesi hem sürücü hem de kargo için felaket olabilir. Kasnaklı Yük Çubukları standart veya ağır hizmet tipi çelikten yapılabilir.

 

Palet Yük Çubukları

Palet Yük Çubukları, araçta yarı bölüm oluşturarak, alandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Kamyonunda halihazırda ray sistemi kurulu olan herkes için pek çok seçenek mevcuttur. Yükleri ayırmak ve yük kaymasını önlemek için normal bir yük çubuğu olarak kullanılabilirler veya birden fazla seviye oluşturmak ve normalde kullanılamayan alanı optimize etmek için kullanılabilirler. Bu, onları kargo kontrol endüstrisinde çok yönlü bir araç haline getirir.

Kamyon sürücüleri, her gün yolda kalabilecekleri süre ve kamyonlarının arkasına ne kadar yük çekebilecekleri ile sınırlıdır. Palet taşıyıcı kirişlerimizi kullanarak kamyonunuzdaki kullanılabilir alan miktarını büyük ölçüde artırabilirsiniz. Bir kamyon yükü ile taşınabilen ürün miktarını en üst düzeye çıkarmak, sonuçta bir şirketin kar miktarını artırır.

Palet İksa Kirişleri sadece yarı mamullerin arkasında kullanılmaz. Bazı insanlar daha küçük römorkların arkasında ve hatta garajlarda veya hangarlarda iksa kirişleri kullanır. Ahşap kiriş yuvalarımız, kalabalık garajınızda veya römorkunuzda katmanlar oluşturmak için mükemmeldir. Çemberli paletli yük çubukları, fazladan bir koruma katmanı ekler ve kayma veya düşmeye duyarlı birden fazla kutuyu sabitlemek için mükemmeldir.