Yük tutucu, 2010 yılında çeşitli kargo kontrol ürünleri ile lojistik sektörüne hizmet vermek üzere kuruldu. Yük tutucu, tüm ağır yük taşımacılığı ve nakliyat şirketleri filoları için kargo kontrol ürünleri üretmekte ve dağıtmaktadır. 2010 yılından bu yana Akdeniz bölgesinde güvenilir tedarikçiler arasında birinci sırada yerimizi aldık Her siparişimizde hızlı teslimat süreleri ve mükemmel müşteri hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Yük tutucu şıtanga ihtiyaçlarınızın güvenilir ve ekonomik şekilde karşılanması hususunda firmamıza bir şans vereceğinizi umuyoruz.

Ticari anlayışımız ve sektördeki başarımızın altında yatan en önemli kural Hiçbir sipariş çok küçük veya çok büyük değildir! Prensibini iş veren ve çalışan olarak benimsemekten geçmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz Firigo trailer tipi, Tenteli trailer, Trailer katlı raf sistemleri ve alt ekipman  yüktutucu kargo kontrol şıtanga çeşitleri ile sektörde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olmaktadır. Depomuzdan çıkan her siparişle gurur duyuyoruz ve kargo kontrol ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Aradığınız ürünü web sitemizde görmüyorsanız, bizi arayın ve özel ürünlerimizi sorun. Tüm uzunluklar, renkler ve donanım seçenekleri sunabiliyoruz. Kargo çubuklarımız, aracınıza en uygun şekilde oturmanızı sağlamak için özel uzunluklarda da mevcuttur.

Burada web sitemizde yer alan ürünler veya genel olarak kargo kontrolü hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kargo kontrol uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için 0324 234 02 50 numaralı telefonu arayın. Size ellerinden gelen her şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Sizinle ortaklık kurma ve ne olursa olsun doğru kargo kontrol malzemelerini bulmanıza yardımcı olma heyecanından dolayı çok mutluyuz.